Z UPLYNULÝCH AKCÍ


KALENDÁŘ AKCÍ


NEJBLIŽŠÍ AKCE


V následujících 30-ti dnech nejsou plánovány žádné nové akce ...


RSS kanál akcí + další služby

Náš bannerAdmin a správce webu:
adminmilitary-paintball.cz

 

Přihlásit se                  
KuličkyStatistikyChatSlužbyPravidla M-PDiskusní fórum
VideaPaintballové obchodyArmyshopyBazarNávody ke zbranímOdkazy
Proběhlé akceHráčiTýmySkupiny týmůHerní lokaceGalerie zbraníTuning zbraní
Hlavní stranaRegistraceKalendář akcíKalendář komerčních akcíKalendář tréningových akcíKaždý registrovaný uživatel má oproti neregistrovanému uživateli možnost na tento web vkládat nové záznamy, komentáře, fotografie a tím se spolupodílet na obsahu stránek.

Vzhledem k tomu, že nedílnou součástí tohoto webu je i diskusní fórum, je systém registrovaných uživatelů vybudován tak, že přihlašovací údaje na tyto stránky fungují i pro fórum a naopak. Proto uživatelé, kteří se již dříve zaregistrovali v našem diskusním fóru, se mohou hned na web přihlásit pomocí dialogu v pravém horním rohu.

Pokud ve fóru ani na těchto stránkách doposud registrováni nejste, vyplňte prosím níže uvedený formulář s přihlašovacími údaji. Po jejich odeslání budete zaregistrováni jak na tento web, tak do našeho diskusního fóra. Po provedení registrace doporučujeme vyplnit nastavení svého osobního profilu jak na tomto webu, tak v diskusním fóru. Upozorňujeme, že jediné společné údaje mezi fórem a tímto webem jsou přihlašovací jméno a heslo, ostatní údaje se mohou nezávisle lišit.Login jméno
Heslo
Potvrdit hesloSeznam již registrovaných jmen
E-mail
Upozornění: Uvedení vašeho e-mailu je nezbytné pro případ zapomenutí hesla, a také pokud chcete být informováni o nově zadaných paintballových akcích. Váš e-mail zůstane na přání skryt před ostatními uživateli a návštěvníky webu, bude chráněn před zneužitím spam boty a nikdy nebude bez vašeho vědomí poskytnut třetím osobám.
 
Kontrolní otázka jako ochrana proti spam botům:   Jaká zbraň se nachází na níže uvedeném obrázku?
 
  Tippmann Pro Carabine Potřebujete nápovědu? Využijte naši galerii zbraní
  Tippmann Arms T9 Rifle
  Kingman Spyder MR1
  HNA T68 M16 A3
  Sheridan VM68
 
(Správná odpověď je nezbytná pro úspěšnou registraci)