Z UPLYNULÝCH AKCÍ


KALENDÁŘ AKCÍ


NEJBLIŽŠÍ AKCE
RSS kanál akcí + další služby

Náš bannerAdmin a správce webu:
adminmilitary-paintball.cz

 

Přihlásit se                  
Hlavní stranaRegistraceKalendář akcíKalendář komerčních akcíKalendář tréningových akcí
KuličkyStatistikyChatSlužbyPravidla M-PDiskusní fórum
VideaPaintballové obchodyArmyshopyBazarNávody ke zbranímOdkazy
Proběhlé akceHráčiTýmySkupiny týmůHerní lokaceGalerie zbraníTuning zbraní

Uživatelská modifikace zbraně 98 Sniper


Vlastník zbraně: KoyoT
Tým: FOREST
Kategorie zbraně: Semi-auto
Průměrné hodnocení zbraně hráči: 47% (hodnotilo 23 lidí)

Popis vylepšení zbraně:
Pažba masive KomiraTech
Montáž ala M16 KomiraTech
Kolimátor 1x40 se stínítky KomiraTech
Stavitelný popruh
Soustava kolínek
Kroucená hadice Java s rychlospojkou


Je to hlavně o vzhledu... :) ...po montáž pažby nastal problém, jak vlastně mířit. Protože k mířidlům se nebylo možné dostat (vadila maska), nastala spekulace jak uchytiti montáž k zbrani samotný. Připevnění k pochybný kolejnici na plastu Flatky nepřicházelo v úvahu z důvodu neustálého mírného pohybu, tak jsem problém vyřešil jak je vidno na fotkách:))) Řešení i když není na první pohled moc estetický plní svůj účel na výbornou, montáž se nehne ani i chup :) Problém se stíněním zásobníku vyřešila soustava dvou kolinek, kdy je možný celý podavací systém posunout do boku a nijak nepřekáží kolimátoru ve výhledu. Kolínka jsou dostatečně těsná a zkrácená na co nejmenší výšku aby se zásobníkem nepřesahovala hlavu střelce.
Kolimátor je teď opatřen ještě krytkama proti odlesku slunce s ochranným sklem,(viz poslední foto), takže po ušpinění kolimátoru např. po palbě skrze roští bude možno krytku sundat a pokračovat dál bez zdlouhavého čištění.

Používám masku V-Force Shield Rental, která je mohutnější a po této úpravě zbraně nemám sebemenší problém s použitím kolimátoru. Hadici s rychlospojkou a s odpouštěcím ventilem můžu jen doporučit. Odpadá tzv odstřelování hadice od spojky, ventilem medium jednoduše vysyčí a hadice se lehce odpojí....

Ohledně přesnosti jsem spokojený. Na 15m při použití kvalitní (rozuměno stejnoměrně kulaté :) kule není problém zásah kelimku od pribináčka na 30m HeadShot... upně ideální kuli ale podle mě dlouho hledám i v balení nej kulí, takže rozptyl je do 10 cm....na oněch 30-40m cca 15-30 cm, podle mě je to opravdu jen o kulich protože každá letí jinam. Zásah na jistotu je tak 50/50 Použivám Toroball Ice Winter Formula, dle mého nazoru zatím nej kule v poměru cena/kvalta na trhu.
K použítí CO2...... tlak poměrně kolísá, po vystřílení více kulí rychle za sebou je rozptyl setsakra znát (klidně i 0,5m od zamíření)..než jedna rána po 5 sec..... možná by neškodil regulátor, ale to až zase někdy jindy.... vzduch je pro mě nedostupný, jak plnění, tak pořízení... do budoucna ale asi nebude zbytí... :)


Galerie obrázků zbraně