Z UPLYNULÝCH AKCÍ


KALENDÁŘ AKCÍ


NEJBLIŽŠÍ AKCE
RSS kanál akcí + další služby

Náš bannerAdmin a správce webu:
adminmilitary-paintball.cz

Admin webu:
charliemilitary-paintball.cz

 

Přihlásit se                  
Hlavní stranaRegistraceKalendář akcíKalendář komerčních akcíKalendář tréningových akcí
KuličkyStatistikyChatSlužbyPravidla M-PDiskusní fórum
VideaPaintballové obchodyArmyshopyBazarNávody ke zbranímOdkazy
Proběhlé akceHráčiTýmySkupiny týmůHerní lokaceGalerie zbraníTuning zbraní

Uživatelská modifikace zbraně Matrix Dye Matrix 08


Vlastník zbraně: PaPez
Tým: PPA
Kategorie zbraně: Electronic
Průměrné hodnocení zbraně hráči: 43% (hodnotilo 16 lidí)

Popis vylepšení zbraně:
DM8 je top-end zbraň kategorie elektronik, vyrobená známou paintballovou firmou DYE v roce 2008, již v základním provedení se dodává s dvouprůměrovou Ultra Light hlavní průměru 689, on/off drop forvardem a Ultra Light gripem jež je jednou z nejmenších/užších rukojetí na trhu, díky němuž se skvěle drží. Zbraň je opatřena novým regulátorem Hyper3 a střílí za pomoci FUSE BOLT systému.

Moje zbraň je upravena oproti základní verzi o tyto vylepšení, které upravují buď samotnou zbraň případně její celkový chod:

Virtu Board kompletně nahrazuje standardní board od výrobce. Skýtá dalekosáhlé možnosti programování jednotlivých módů zbraní. Vydrží na 9V alkalické baterie min. 40 000 ran. Board sám pozná, kdy zbraň například trhla kouli tak, že barva znečistila oči a ty nefungují správně a sám podle toho upraví kadenci, tak aby zbraň přestala trhat. Board je stále připraven, po klepnutí na tlačítko se okamžitě rozběhne, narozdíl od normálních boardu, které nabíhají několik vteřin. Board se sám po 10 minutách nečinnosti vypíná. Na board je poskytována doživotní záruka.

Hlavně Sanchez-Maschine Orbium-3, jsou dodávány v perfektním kufříku, jež obsahuje 4 inserty o průměrech 688-691, dále klíč k jejich povolování a utahování, 3 nástavce, díky nimž si lze dle typu akce zvolit délku hlavně 12,14 a 16" . Hlavně jsou kompaktní a lze je během několika vteřin přehodit například před vniknutím do budovy.

Vylepšený zásobník VL VLocity v edici profesionálního týmu Sacramento Excessive. Tato verze je osazena Select Force boardem XSV, kde jde nastavit 5 rychlostí s případnou možností dalšího upgrade software. Udávané maximální rychlost 27 bps se zbraní a až 37bps beze zbraně. Dále je zde přepracovaný podávací mechanismu a plasty s velkým plnícím otvorem (kapacita 180 kuliček). Zásobník má velmi malou hmotnost (490gr. včetně baterii). Pohon zajišťují 2x9V Li-on nabíjecí baterie s opravdu excelentní kapacitou 500mah, které jsou součástí balení. V příslušenství dále nalezneme nabíjecí základnu pro baterie, auto-adaptér, síťový adaptér na 120V a druhý síťový adaptér na 220V.

Virtue Crown, též zvaný speedfeed, který nahrazuje víčko na zásobníku a díky němuž lze dosypat aniž by se muselo cokoliv otvírat, zároveň ale nepadají kuličky ven. V boji velice praktické, nejen že hráč má okamžitý přehled o stavu munice, ale její doplnění zabirá minimální čas.

Ultralehká láhev 68ci (1,1L) 4500psi (300 bar) značky STAKO. Váha láhve je 0,75 kg, délka 225 mm a průměr 107 mm, tato láhev je nejlehčí vzduchovou lahví na světě a vůbec jednou z nejlehčích tlakových nádob, jež si můžete na PB zbraň namontovat.


Pro mnoho z Vás určitě tato zbraň není opticky přitažlivá, čemuž rozumím, je zde kladen maximální důraz na efektivitu, výkon a přesnost, které jdou na úkor vzhledu. Nicméně olivově zelená barva se ztratí i v českém lese....

Zbraň je užívána v závodním módu capbps10/ramp5 – což znamená, že maximální kadence je 10 kuliček/sekunda a rampstart se rozjede při kadenci 5kuliček/sekunda.
(rampstart je pomůcka k dosažení maximální kadence a funguje tak, že pokud hráč dojde ke kadenci 5+ a tu udrží, tak zbraň střílí 10pb/s, pokud klesne na 4, zbraň střílí 4pbs/s)

Zbraň je díky zavřenému tělu úžasně tichá a protože se jedná o nízkotlakou zbrň s operačním lakem kolem 145ps, nekope a tím její přesnost ještě stoupá.


Galerie obrázků zbraně