Z UPLYNULÝCH AKCÍ


KALENDÁŘ AKCÍ


NEJBLIŽŠÍ AKCE
RSS kanál akcí + další služby

Náš bannerAdmin a správce webu:
adminmilitary-paintball.cz

 

Přihlásit se                  
Hlavní stranaRegistraceKalendář akcíKalendář komerčních akcíKalendář tréningových akcí
KuličkyStatistikyChatSlužbyPravidla M-PDiskusní fórum
VideaPaintballové obchodyArmyshopyBazarNávody ke zbranímOdkazy
Proběhlé akceHráčiTýmySkupiny týmůHerní lokaceGalerie zbraníTuning zbraní

Uživatelská modifikace zbraně Spyder Aggressor XT


Vlastník zbraně: Marfi
Tým: M.P.T.
Kategorie zbraně: Semi-auto
Průměrné hodnocení zbraně hráči: 33% (hodnotilo 21 lidí)

Popis vylepšení zbraně:
Nová hlaveň SP Progressive, odlehčený závěr, upravený válec a jehla, spring set, off set, red dot sight 40 mm 11 úrovní jasu (na fotce to není dost patrné ale bod je bezvadně viditelný i za plného slunce na světlém pozadí), remote, stavitelná pažba a drobné kosmetické úpravy.

Kuličky používám Zap Chronic. Testoval jsem asi pět druhů (Draxxus Field, Draxxus RecSport, RPS Premium, Severe Hurricane, ZAP Chronic). Vystřílel jsem přes 2500 Chroniků (270-290FPS) a netrhla se jediná, asi třikrát jí zachytil závěr, ale nepřecvakl. Kulička je opravdu tuhá a na větší (> 30m) vzdálenost se tak ze 40% nerozbije. V přípravě regulátor, LP, případně HP?

Tak je tam ten regulátor (Palmer Pursit Stabilizer) a vypadá to snad slibně. Zatím vystříleno cca 1000 kulí ( podle manuálu a recenzí potřebuje asi 2 - 3 tisíce ran na zaběhnutí). Výkon zbraně se změnil asi tak, že při tlaku cca 250 psi ( mám neznačkový měřák z paintballshopu za cca 400,- , takže k naměřenému údaji mám jistou nedůvěru, ale snad by více jak 20 % proměřovat neměl) vystřelim asi 700 ran a stabilita rychlosti se pomalu zlepšuje z 270 - 300 fps na 285 - 295fps. Počítám že po zaběhnutí by se to mělo pohybovat podle nastavení v rozmezí 5-8 fps. A asi bude potřeba přetestovat kuličky.

Tak dalši informace nebudou, protože po devíti měsících s touto zbraní jsem si pořídil Customa 98 a téměř všechny upgrady přenesl na něj.
Aggressor sloužil dobře, budiž mu krabice lehká. AmenGalerie obrázků zbraně