Z UPLYNULÝCH AKCÍ


KALENDÁŘ AKCÍ


NEJBLIŽŠÍ AKCE
RSS kanál akcí + další služby

Náš bannerAdmin a správce webu:
adminmilitary-paintball.cz

Admin webu:
charliemilitary-paintball.cz

 

Přihlásit se                  
KuličkyStatistikyChatSlužbyPravidla M-PDiskusní fórum
VideaPaintballové obchodyArmyshopyBazarNávody ke zbranímOdkazy
Proběhlé akceHráčiTýmySkupiny týmůHerní lokaceGalerie zbraníTuning zbraní
Hlavní stranaRegistraceKalendář akcíKalendář komerčních akcíKalendář tréningových akcí

Komentář k proběhlé akci MISE 2014 - IV.Odboj (part I.)


Komentář / příspěvek od uživatele Barnes
Tým Poslední Legion
Přidáno: 13. Dubna 2014
Bližší informace o akci


Tak a je to za námi. Myslím, že to dopadlo velice dobře a bylo to povedené.Naštěstí nikoho nepřejel vlak, z čehož jsem měl celou dobu strach a počasí bylo nad očekávání luxusní.
Za naši stranu Odporu:
První operace nedopadla vůbec podle našich představ :) . Útok nepřítele jsme předpokládali trochu jinak. Nakonec si nás pěkně rozebral a zaslouženě uspěl. Mužem na medaily je Fafenbah, který v zájmu úspěchu armády, přebrodil 1,80 hlubokou řeku.
Druhá operace dopadla už jinak a v podstatě se to událo tak, jak jsme to naplánovali. Naše malá skupinka ( Žabací, Poslední legion,Vladan, Imp ), provedla obchvat celého prostoru kolem lomu ( po cestě jsme se kochali krásou krajiny, protože naše cesta vedla prostředím jako z Kandaháru ) a vpadla nepříteli do zad. Pravda nepřítele tam moc nebylo, protože je vázal na druhé straně Kexo se svými chalanami. Vyčistili jsme břehy a znemožnili armádě otrávit vodu. Tuhle operaci jsem si moc užil.
Třetí operace byla hned po zahájení velmi nepříjemná. Dostali jsme se v hustých křovinách do patové situace. Nepřítel nás vyzobával velmi úspěšně. Nakonec to vzal do rukou Krapa, prorazil a skoro se s dalšimi lidmi dostal až k cíli. Sice na úspěšné splnění to nestačilo, ale vzhledem k tomu, do jakých problémů jsme se dostali hned na úvodu, to je prostě na medaily :) Zpětně uznávám, že pravidlo, aby přežila třetina lidí je blbost, ale u pc se to vymýšlí dobře :)

Díky všem za účast. Vážím si lidí z Čech a Slovenska, že absolvovali dalekou cestu. Velké díky takovým sdrcařům, jako Tom ze Specters, který mě ještě ve tři ráno psal sms, "právě jsem skončil v práci, jdu se balit, asi se opozdím". A takových tam bylo víc ( Radim, Lister). Srdcaři!
Díky nepříteli za skvělý bezproblémový přístup ke hře.
Armáda: Delta tým, Točna Zlín, Alligators, Ještěři, TT (30lidí).
Odpor: Poslední legion, Žabí crew, TTL, Hunters, 1BB, Specters, Colonial Marines (33lidí).

Díky moc za účast a 9.srpna se opět uvidíme přes mířidla.

SSgt.Barnes